حسن رباطی با تكذیب استعفایش از معاونت امورمناطق شهرداری تهران؛

حضور جوانان باتجربه در عرصه مدیریت شهری به نفع شهروندان است

حضور جوانان باتجربه در عرصه مدیریت شهری به نفع شهروندان است فست تریپ: حسن رباطی معاون امورمناطق شهرداری تهران اظهار داشت: حضور جوانان باتجربه و تحصیلكرده در عرصه مدیریت شهری بطور قطع به نفع شهر و شهروندان است و باید زودتر ازاین صورت می گرفت.حسن رباطی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تكذیب شایعه استعفایش از معاونت هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران در مورد قانون منع بكارگیری بازنشستگان اظهارداشت: به باعث این قانون همه مدیران شهرداری تهران كه این قانون شامل حال آنها می شود؛ مسئولیتشان را به جوانان باتجربه و كارآمد در حوزه مدیریت شهری واگذار می كنند و این تغییر مدیریت را باید به فال نیك گرفت. طبیعتا در معاونت امور مناطق هم با ابلاغ قانون منع بكارگیری بازنشستگان و تعیین جایگزین از جانب شهردارتهران، جابجایی صورت می گیرد.
حسن رباطی در مورد ملاك های انتخاب مدیران شهری در ادامه اظهار داشت: باید شاخص های كارآمدی و تجربه در مدیریت شهری در كنار تحصیلات و صداقت در كاربرای انتخاب مدیران شهری درنظر گرفته شود. باید توجه داشت كه مدیران شهری با جریان روزمره زندگی شهروندان سروكار دارند و برای انجام وظایف به نحو احسن و خدمت به شهروندان تجربه و آشنایی با مسایل اجرایی شهرتهران و توانایی تصمیم گیری در لحظه مورد نیاز است.
رباطی درادامه درمورد جابجایی شهرداران مناطق اظهار داشت: امیدوارم دراین برهه حساس همانطور كه در زمان مسئولیت اقای دكتر نجفی در انتصاب شهرداران نگاه به درون شهرداری داشت؛ در این دوره هم به كاركنان شریف شهرداری تهران كه سالها در عرصه مدیریت شهری زحمت كشیده و به زیرو بم مدیریت شهری كاملا آشنا هستند؛ توجه گردد و انتخاب شهرداران مناطق از بدنه شهرداری تهران برپایه شایستگی، تخصص، كارآمدی و پاكدستی همراه با نیروی جوانی صورت پذیرد.
رباطی، كه ریاست ستاد اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران را در سال قبل برعهده داشته با اشاره به تجربه همكاری و مشاركت جوانان در ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان كه منجر به راه یابی لیست امید به شورای شهر شد، اظهار داشت: اغلب اركان و كمیته های تخصصی ستاد اصلاح طلبان از جوانان متخصص و متعهد اصلاح طلب تشكیل شده بود كه در كنارافراد با تجربه توانستند زمینه ساز پیروزی درانتخابات ریاست جمهوری و راه یابی تمامی كاندیداهای لیست امید به شورای شهرتهران شوند. حال با تصویب قانون منع بكارگیری بازنشستگان فرصت مغتنمی است تا از پتانسیل این جوانان در مدیریت شهری و سایر حوزه های تخصصی استفاده بهینه شود.

1397/05/08
22:36:19
5.0 / 5
4388
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است