رئیس فراكسیون كارگری شورای شهر تهران خواستار شد؛

لزوم اقدام شهرداری برای پرداخت دستمزد كارگران خط ۶ مترو

لزوم اقدام شهرداری برای پرداخت دستمزد كارگران خط ۶ مترو فست تریپ: رئیس فراكسیون كارگری شورای شهر تهران اظهار داشت: شهردار تهران به عدم پرداخت دستمزد كارگران خط ۶ مترو ورود كند.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، افشین حبیب زاده بامداد امروز در هفتادوسومین جلسه شورای شهر تهران طی تذكری اظهار داشت: روز گذشته شاهد تجمع كارگران یكی از شركت های پیمانكار خط ۶ مترو بودیم كه علت آن، عدم پرداخت دستمزد از اواخر سال ۹۶ تا اكنون بوده است.

وی با تاكید بر اینكه عدم پرداخت دستمزد حداقلی كارگران از جانب پیمانكاران به بهانه های مختلف قابل پذیرش نمی باشد، تصریح كرد: من از شهردار تهران تقاضا دارم به این مهم ورود كند و زمینه پرداخت دستمزد این عزیزان فراهم گردد.

رئیس فراكسیون كارگری شورای شهر تهران ادامه داد: اگر بعد از این، شاهد موارد این چنینی بودیم، شاید لازم باشد بندی در قراردادهای پیمانكاران در نظر گرفته شود كه پرداخت دستمزد كارگران از جانب پیمانكاران در اولویت قرار بگیرد. در واقع اول پرداخت حقوق كارگران صورت بگیرد و بعد دیگر پرداخت ها تسویه شود چون این حقوق، حداقل معیشت كارگران است و اگر این حداقل را هم از آنها بگیریم، زندگی برای آنها سخت می گردد.

1397/04/10
14:28:11
5.0 / 5
5752
تگهای خبر: شورای شهر , مترو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است