سفرهای شهرستانی استاندار تهران

سفرهای شهرستانی استاندار تهران به گزارش فست تریپ رییس سازمان برنامه ریزی و مدیریت استان تهران از آغاز سفرهای شهرستانی استاندار تهران در جهت رفع مشكلات هر یك از این شهرستان ها از هفته آینده اطلاع داد.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، تركی در تشریح مصوبات شورای برنامه ریزی استان تهران اظهار داشت: در هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران، استاندار تهران پیشنهاد داد كه در هر هفته به دو شهرستان استان تهران سفر داشته باشند تا در قالب آن ضمن آشنایی نزدیك با مجموعه دستگاه های اجرایی و در جریان قرار گرفتن مشكلات آنها درمورد مشكلات این شهرستان ها تصمیمات لازم اتخاذ شود.

وی اضافه كرد: این سفرهای شهرستانی از هفته آینده آغاز خواهد شد و بعد از بررسی لازم درمورد شهرستانی كه استاندار به آن سفرخواهد كرد اعلام خواهد شد.

رییس سازمان برنامه ریزی و مدیریت استان تهران در تشریح مصوبات این جلسه ادامه داد: طرح تكاپو یا توسعه اشتغال استان در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. بر مبنای این طرح مقرر شده است كه 450 هزار شغل در سراسر كشور تولید شود كه از این میان تولید 100 هزار فرصت شغلی در سال جاری سهم استان تهران خواهد بود. جزئیات این طرح هفته آینده در كارگروه اشتغال استان تهران مورد بهره برداری قرار می گیرد و سهم هر یك از دستگاه ها برای اجرا تعیین خواهد شد.

تركی با اشاره به بررسی طرح هادی روستاهای استان تهران در جلسات شورای برنامه ریزی استان اظهار داشت: در این جلسه طرح هادی روستای هاجرآباد مورد بحث و بررسی قرار گرفت. بدون شك در سطح استان تهران در حوزه توسعه، برای هر یك از روستاها در جهت توسعه اشتغال در هر حوزه ای از جمله حوزه كشاورزی، تصمیمات مناسب با عنایت به ظرفیت های موجود در منطقه تصمیم گیری می گردد.

رییس سازمان برنامه ریزی و مدیریت استان تهران ادامه داد: در جلسه آینده هم مقرر شد سند طرح توسعه كشاورزی مورد بررسی قرار گیرد تا در انتها كار گزارش نهایی در مورد این حوزه عرضه شود. 

1396/07/19
23:40:11
5.0 / 5
6338
تگهای خبر: سفر , مسافر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است