تدابیر بسیج شهرداری در بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام (ره)

تدابیر بسیج شهرداری در بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام (ره) فست تریپ: مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران ضمن تشریح برنامه های این سازمان درمراسم بزرگداشت بنیان گذار كبیر انقلاب اسلامی، از آمادگی لازم برای استقبال از شركت كنندگان درمراسم سالگرد ارتحال امام اطلاع داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، مهدی بابائی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران با تشریح برنامه های این سازمان در مراسم بزرگداشت بنیان گذار كبیر انقلاب اسلامی تصریح كرد: مراسم بزرگداشت ارتحال بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی(ره) همانند سال قبل و به علت روزه دار بودن مردم عصر ۱۴ خرداد در حرم امام(ره) برگزار می گردد و فرماندهان و معاونین بسیج شهرداری تهران با هماهنگی و آمادگی كامل، پذیرای زائرین این مراسم خواهند بود. مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران اظهار داشت: با عنایت به آن كه در مراسم امسال قریب ۲۷۰ هزار نفر از شهرستانهای استان تهران و استانهایی نظیر قم، البرز، اصفهان، مركزی و سمنان، مازندران و قزوین حضور خواهند یافت، بسیج شهرداری تهران همانند سالهای گذشته با عشق و ارادت به بنیانگذار كبیر انقلاب مسئولیت راهنمای زائر را بر عهده خواهد داشت. وی با بیان آنكه بسیج شهرداری تهران جهت راهنمایی و هدایت زائرین مراسم بزرگداشت ارتحال امام(ره) تدابیر ویژهای در نظر گرفته است، ابراز كرد: به جهت خدمت رسانی بیشتر به زائرین در این مراسم، از ساعت ۱۳ روز چهاردهم خرداد، اكیپ های گشت زنی موتوری و بیش از ۳۰۰ نفر از بسیجیان شهرداری تهران در بیش از ۵۰ غرفه راهنمای زائر ماموریت هدایت و راهنمایی گمشدگان را عهده دار خواهند بود كه این غرفه ها و اكیپ های گشت زنی تا ساعت ۲۳ به ماموریت خود ادامه خواهند داد.
بابائی خاطرنشان كرد: بسیج شهرداری تهران علاوه بر مأموریت راهنمای زائر، ماموریت توزیع بیش از ۶۰ هزار بسته پذیرایی بین زائرین را هم برعهده خواهد داشت و همزمان با اذان مغرب و زمان افطار، پنج حوزه بسیج شهرداری تهران در ۵ عرصه پهنه حرم مطهر امام(ره) ماموریت پذیرایی در ایستگاه های صلواتی مستقر، اقدام به توزیع بسته ها خواهند كرد. به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، وی تصریح كرد: حضرت امام یكی از شخصیت های بی نظیر كشور ما، جهان و تاریخ اسلام است و بزرگداشت ایشان به منظور حفظ ارزش ها و باورهای انقلاب اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است.
مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران حضور در مراسم سالگرد بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی ایران را یك توفیق برشمرد و اذعان داشت: ما به آرمان های امام مدیون و بدهكار هستیم و خدمت به زوار ایشان كه به ما بسیجیان واگذار شده است، را یك توفیق الهی می دانیم.

1397/03/14
23:57:18
5.0 / 5
4500
تگهای خبر: شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است