نوذرپور:

نسبت به تعهداتمان به مردم و رسانه ها پاسخگو باشیم، رسانه تخصصی برای مدیریت شهری لازم است

نسبت به تعهداتمان به مردم و رسانه ها پاسخگو باشیم، رسانه تخصصی برای مدیریت شهری لازم است فست تریپ: شهردار منطقه۲۲ اظهار داشت: باید اقدامات اجرایی و تصمیمات مدیریت شهری را با رسانه ها در بین بگذاریم تا از این طریق به تعهداتمان به مردم و رسانه ها پاسخگو باشیم.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، دكتر علی نوذرپور طی بازدیدی از همشهری محله با اشاره به اینكه داشتن یك روزنامه تخصصی برای مدیریت شهری لازم است تصریح كرد: در جهان امروز وسایل ارتباط جمعی، روزنامه، رادیو و تلویزیون، تغییرات مهمی را درسیاست، تعلیم و تربیت، بازاریابی، اخبار، فرهنگ توده، زندگی اجتماعی و خانوادگی بوجود آورده است. امروزه استفاده از انواع رسانه، جزء انكار ناپذیــری ازفعالیــــت های روزانه افراد است و به عنــوان منبــعی از اخبـــار باور كردنی، اطلاعات و تعلیــمات مهـــم، آگاهی های دقیق اجتماعی و برخی سرگرمی های لذت بخش پذیرفته شده است.

نوذرپور یكی از مهمترین دغدغه های مدیریت شهری منطقه۲۲ را مبحث پسماند دانست و اظهار داشت: با عنایت به اینكه اقدامات خاصی در مدت تصدی ام اتفاق افتاده، اما راه زیادی تا تكمیل این مورد و افق نهایی مبحث پسماند داریم.

شهردار منطقه۲۲ یكی دیگر از موضوعات منطقه را كه باید در مقیاس شهر حل و فصل بشود مبحث ایمنی دانست و اظهار داشت: سوانح طبیعی و سوانح انسانی ساز به مانند "پلاسكو" همیشه تهدیدی برای شهر به حساب می روند كه ما در منطقه با تولید پارك ایمنی آموزشهای بین المللی مدیریت بحران را برای شهروندان منطقه شروع كرده ایم.

نوذرپور در انتها اعلام نمود: ما بر این باوریم كه ستاد مدیریت بحران منطقه و نواحی باید به صورت مستمر به این آموزشها بپردازند و اول باید ازخودمان، همكاران و خانواده شروع نماییم.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، همینطور شهردار منطقه ۲۲ از بخشهای مختلف همشهری محله بازدید كرد و با روند فعالیت های این رسانه آشنا شد.
1397/02/11
14:43:12
5.0 / 5
6645
تگهای خبر: ایمنی , همشهری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است