رییس كمیته سلامت شورای شهر تهران:

دادستانی درباره سرنوشت پرونده های تخلفات شهرداری توضیح دهد

دادستانی درباره سرنوشت پرونده های تخلفات شهرداری توضیح دهد فست تریپ: رییس كمیته سلامت شورای شهر تهران بر ضرورت شفاف سازی دادستانی از سرانجام پرونده های تخلفات گذشته شهرداری كه از جانب نجفی در قالب 12 گزارش ارائه شده بود، تصریح كرد.


ناهید خداكرمی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به شروع به كار شورای شهر برای انتخاب گزینه ها شهرداری تهران اظهار داشت: هنوز اعضا در مورد روند انتخاب شهردار صحبت نكرده اند اما احیانا اعضای شورای شهر از گزینه هایی كه برنامه داشته باشند و علاوه بر سابقه مدیریتی، تجربه مرتبطی هم داشته باشند دعوت خواهند كرد تا برنامه های خویش را برای اداره تهران ارائه نمایند.
وی تصریح كرد كه بطور قطع فردی برای شهرداری انتخاب خواهد شد كه علاوه بر داشتن سابقه مدیریتی، به پاك دستی هم شهرت داشته باشد.
شورا زیرفشار درباره استعفای نجفی تصمیم نگرفت
وی درپاسخ به برخی شائبات در خصوص فشار بر شورای شهر برای پذیرش استعفای نجفی اظهار داشت: شورای شهر زیر فشار تصمیم نگرفت و اگر فشاری هم بوده باشد بر نجفی بود و ایشان بود كه نخواست بماند و مبارزه كند و نهایتا رفتن را ترجیح داد. هرچند كه در متن نامه دوم خود صحبتی از استعفا نكرده بود و تنها اعلام نموده بود كه تا اول اردیبهشت می تواند مدیریت شهر را بر عهده بگیرد و بعد برای درمان برود، كه نهایتا اعضای شورا به این جمع بندی رسیدند كه با عنایت به وخامت بیماری وی با استعفایش موافقت كنند هر چندكه من رای منفی به استعفای وی داده و خواستار آن بودم كه وی درمان شده و مجددا به شهرداری برگردد.
دادستانی درباره سرنوشت پرونده های تخلفات شهرداری توضیح دهد
خداكرمی در مورد سرانجام پرونده های تخلفات شهرداری كه بعد از سند تحویل و تحول، تحویل مقام قضایی داده شد، اظهار داشت: بطور قطع می بایست پرونده ها توسط اداره كل حقوقی شهرداری پیگیری شود و ان شاالله دادستان كه به مسائل شهر خیلی حساس هستند هم هرچه زودتر به این پرونده وارد شده و در مورد سرانجام 12 گزارشی كه نجفی برای آنها ارسال كرده توضیح دهد وحتی اگر این افراد تبرئه هم شده باشند باید در جهت شفاف سازی اطلاع رسانی شود.
وی با بیان اینكه، اظهار داشت: بعنوان مثال قائم مقام شهرداری در دوره مدیریت قبلی دوازده ساله، در زندان به سر می برد اما با اینكه دلایل بازداشت وی نیاز به شفاف سازی دارد اما مقام قضائی سكوت كرده اند، باید بگویم مردم نامحرم نیستند و نباید چیزی را از آنها پنهان كرد
خداكرمی در واكنش به سخنان علی مطهری اظهار داشت: بطور قطع هیات ریسه شورای شهر باید در مورد اظهارات دادستان واكنش نشان دهد و اگر از نظر حقوقی بیانات دادستان مداخله در كار شورای شهر كه وكلای مردم هستند باشد، باید طرح شكایت شود و شكایت از قوه قضاییه را به قوه قضاییه ببریم.1397/01/24
15:08:54
5.0 / 5
4333
تگهای خبر: شهرداری , شورای شهر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است