یك عضو شورای شهر تهران:

مراسم های آیینی باید به یك فستیوال بزرگ ملی برای شادی شهروندان تبدیل گردد

مراسم های آیینی باید به یك فستیوال بزرگ ملی برای شادی شهروندان تبدیل گردد فست تریپ: یك عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: امیدواریم مراسم های آیینی در مراكز مختلف شهرتهران به یك فستیوال بزرگ ملی برای شادی شهروندان تبدیل گردد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مجید فراهانی با تاكید بر اینكه نوروز قدیمی ترین و جدی ترین جشن سالانه ایرانی ها است، اظهار داشت: در این مراسم همه ایرانی ها از هر قوم، ملیت، دین و آیینی آن را جشن می گیرند، چراكه این جشن محل پیوند هویتی همه ایرانی ها است.
وی با اشاره به اینكه مراسم دیگری كه این گونه عامل هویت بخش همه اقوام و مذاهب باشد سراغ ندارم، اضافه كرد: این عامل هویت ساز بسیار مهم است و باید به آن پرداخته شود، به خصوص در شرایطی كه بسیاری چیزها دست به دست هم داده اند تا حاشیه های زندگی، مردم شهرمان را دچار روزمرگی كند.
رییس كمیته بودجه شورای شهر تهران در مورد اینكه نوروز زمان شارژ مجدد روحی مردم است، خاطرنشان كرد: چنین آیینی با چنین جایگاهی، شهرداری تهران را بر آن می دارد تا جشنی در خور شهروندان برپا كند كه در این باره باید بسترسازی صورت گیرد.
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، فراهانی با اشاره به اینكه اتفاقی كه در پیاده راه بلوار كشاورز در حال رخ دادن است با استقبال خوب شهروندان مواجه شده است، تصریح كرد: امیدواریم چنین مراسم هایی مداوم و مختلف باشد تا در نهایت در مراكز مختلف شهر به یك فستیوال بزرگ ملی برای شادی شهروندان تبدیل گردد.1397/01/13
17:04:54
5.0 / 5
4275
تگهای خبر: شهروند
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است