پیش بینی وزش باد شدید در تهران، هوا ناسالم برای گروه های حساس

پیش بینی وزش باد شدید در تهران، هوا ناسالم برای گروه های حساس فست تریپ: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (۲۱ اسفندماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است و انتظار می رود تا فردا شرایط كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته باشد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، برای برخی ساعات امروز (۲۱ اسفند) بخصوص در بعدازظهر وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۰ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می رود.

وی ادامه داد: با تداوم این وضعیت طی فردا (۲۲ اسفند) طی برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوا با اشاره به اینكه این شرایط در روز چهارشنبه (۲۳ اسفند) كمابیش ادامه خواهد داشت، خاطرنشان كرد: در این روز در بعضی ساعات وزش باد موثر خواهیم داشت.

شهبازی اضافه كرد: دمای هوای تهران تا فردا روند كاهشی خواهد داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص ۱۱۵ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود، اظهار داشت: شاخص میانگین كیفیتهوای هم اكنون تهران۱۱۲ و همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.1396/12/21
14:24:13
5.0 / 5
4717
تگهای خبر: كیفیت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است