یك عضو شورای شهر تهران تاكید كرد

فعالیت پاركبان ها غیرقانونی می باشد

فعالیت پاركبان ها غیرقانونی می باشد فست تریپ: یك عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاكید بر اینكه قرارداد پاركبان ها برای كنترل پارك حاشیه ای خیابان ها دو سال است كه به اتمام رسیده است، اظهار داشت حضور پاركبان ها قانونی نبوده و شهروندان به هیچ عنوان به این افراد وجهی پرداخت نكنند.


اقبال شاكری در سیصدوشصت وپنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذكری درخصوص ساماندهی پارك حاشیه ای شهر تهران و همچنین بهره گیری از بخش خصوصی درخصوص پاركینگ های این كلانشهر گفت: در حال حاضر 100 هزار فضای پاركینگ حاشیه ای در سطح شهر تهران شناسایی شده است كه تا به حال 3000 فضا به صورت مكانیزه كنترل می شود و به زودی 12 هزار فضای دیگر نیز به كنترل مكانیزه مجهز خواهند شد.
وی افزود: متاسفانه در حال حاضر فضای پارك حاشیه ای در سطح شهر تهران به پاركینگ های اختصاصی مغازه ها و نهادها و سازمان های دولتی تبدیل شده و پاركبان ها نیز به صورت غیرقانونی در حالی كه دو سال است كه قرارداد آنها به اتمام رسیده، در تهران مشغول فعالیت هستند كه این مشكلات و معضلات بسیاری را در سطح شهر فراهم كرده است.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران خطاب به شهروندان تهرانی درخواست كرد به هیچ عنوان به پاركبان ها وجهی پرداخت نكنند چراكه فعالیت این افراد غیرقانونی است و درخصوص جمع آوری این افراد باید پلیس راهور اهتمام بیشتری از خود نشان دهد تا این پدیده غیرقانونی حذف شود.
شاكری در بخش دیگری از صحبت های خود بر لزوم ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در موضوع پاركینگ ها اشاره كرد و افزود: باید برای سرمایه گذاری در حوزه پاركینگ ها از ظرفیت بخش خصوصی بهره بگیریم. به زودی نیز 50 ماشین جدید مكانیزه پارك حاشیه ای كه خریداری شده است به كارگیری خواهند شد.

1396/05/10
22:38:07
5.0 / 5
5878
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است