مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران خبر داد

فعالیت بیش از ۳۰۰۰ نفر و ۳۳۴ دستگاه انواع ماشین آلات در جشن عید غدیر

فعالیت بیش از ۳۰۰۰ نفر و ۳۳۴ دستگاه انواع ماشین آلات در جشن عید غدیر فست تریپ: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از فعالیت 3930 نفر و 334 دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین برای برگزاری جشن عید غدیر آگاهی داد.رضا محمدی در گفت و گو با ایسنا در تشریح اقدامات سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در جشن ۱۰ کیلومتری غدیرگفت: در اولین گام مناطق ۲۲گانه با تجهیزات از شب گذشته آماده سازی مسیر جشن عید غدیر را با فعالیت ۰۰ نفر نیرو شروع کردند. شیوه نامه ای برای آماده سازی مسیر و برگزاری هرچه بهتر این جشن بزرگ تدوین و دستورالعمل نظافت و پاکسازی معبر جشن بصورت پهنه ای تقسیم بندی شده و هر پهنه به یک منطقه شهرداری تهران سپرده شده است.

وی اضافه کرد: در راه و هنگام برگزاری جشن عید غدیر ۱۱۵ آموزشگر پسماند حضور پیدا می کنند و در عرصه معرفی نرم افزار «نوماند» اطلاعات لازم را به شهروندان منتقل می کنند همین طور در طول مسیر ۵ غرفه بازیافت مستقر شده است که آنها نیز آماده انتقال اطلاعات و خدمات به شهروندان در طول مسیر خواهند بود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران افزود: پیش از برگزاری مراسم و تا پس از پایان آن ۳۰ کامیونت حمل پسماند، ۱۵ خودرو غلتان و ۴ جاروی بزرگراهی خدمات لازم را ارائه می کنند علاوه بر این ۴ تانکر ۲۵هزار لیتری، ۳۰۰ مخزن ۱۱۰۰ لیتری نیز از طرف سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در راه مستقر خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه در در جشن ۱۰ کیلومتری غدیر تلاش خواهیم کرد پاکسازی را هنگام برگزاری مراسم انجام دهیم، اضافه کرد: می خواهیم بعد از پایان مراسم تنها لکه گیری نظافتی در راه صورت گیرد و شهر را به حالت عادی تحویل شهروندان دهیم. برای تحقق این کار ۳۳۴ دستگاه انواع ماشین الات سبک و سنگین به همراه ۳۹۳۰ نفر فعالیت خواهند کرد.

محمدی در آخر اظهار داشت: علاوه بر تجهیزاتی که برای مراسم در نظر گرفته شده است ۵۱ دستگاه خودرو حمل پسماند در طول مسیر نظافت و پاکسازی قبل، حین و بعد مراسم را به عهده دارند و ۱۵۸ دستگاه طرح نوماند نیز در سرتاسر طول مسیر مستقر خواهد شد همین طور علاوه بر به کارگیری ۱۵۶۵ پاکبان که بصورت شیفت بندی فعالیت می نمایند ۷۸۵ مخزن ۱۲۰ لیتری نیز برای جمع آوری پسماند برگزاری این جشن بزرگ به کار گرفته خواهد شد.
1403/04/05
19:11:44
5.0 / 5
207
تگهای خبر: آموزش , بزرگراه , خدمات , خودرو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است