سرپرست سازمان خدمات شهرداری تهران عنوان كرد

ضرورت توجه ویژه دولت آینده به موضوع کودکان کار

ضرورت توجه ویژه دولت آینده به موضوع کودکان کار فست تریپ: به مناسبت فرارسیدن روز جهانی مقابله با کار کودک مراسمی توسط سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با حضور گروههای جهادی، NGO ها و مسئولان مدارس پویاشهر ویژه کودکان کار در مدرسه دارالفنون منطقه 12 اجرا شد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، در این مراسم که سید محمد نقیب سرپرست سازمان و برخی مدیران شهری حضور داشتند آخرین وضعیت ساماندهی کودکان کار و خیابان و موانع و مشکلات پیش رو مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نقیب شنونده صحبت های تعدادی از مدیران مراکز پویاشهر بود.

سرپرست سازمان خدمات و مشارکت اجتماعی شهرداری تهران پیرامون برگزاری این جلسه با حضور NGO ها و مدیران مراکز پویاشهر اظهار داشت: در روزهای هفته مقابله با کار کودکان هستیم و در این مراسم مشکلات و موضوعات مطرح و بررسی گردید و مقرر گردید نشستی بصورت ماهانه داشته باشیم و امیدوار هستم این جلسه ها مرتب اجرا شود تا موانع و مشکلات پیش رو برای ساماندهی کودکان کار و خیابان را بررسی نماییم.

سرپرست سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی با اعلان اینکه دولت ها قول هایی در عرصه کودکان کار داده اند که باید به آنها پایبند باشند، اظهار داشت: باید توجه ویژه بخش های مختلف در عرصه کودکان کار از دولت آینده مطالبه شود. ما هم در سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران تعهداتی داریم که پیگیری می نماییم تا همه کودکان در شهرمان کودکی کنند و امیدواریم این تلاش ها مفید فایده باشد و شهری داشته باشیم که هیچ کودکی دیگر به سمت کار کردن نرود و هر اتفاق مثبتی که برای همه کودکان می افتد برای این کودکان هم رخ دهد.

طبق گزارش سایت شهر، نقیب در آخر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمامی گروههای جهادی، NGO ها و مسئولان مدارس پویاشهر، اظهار امیدواری کرد با تلاش ها و برنامه ریزی های ویژه استعدادیابی، توانمندسازی و آموزش کودکان کار و خیابان که تا حالا رقم خورده، شاهد نتایج مثبتی در این زمینه باشیم.
منبع:

1403/03/28
12:20:23
5.0 / 5
250
تگهای خبر: آموزش , خدمات , سایت , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است