بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران

بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران به گزارش فست تریپ، پروژه های عمرانی و خدماتی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران در چارچوب صد و چهاردهمین پویش افتخار و امید به بهره برداری رسید.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، سعید بیگی در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در چارچوب صدوچهاردهمین پویش امید و افتخار اظهار داشت: امروز در آخرین پویش امید و افتخار در سال ۱۴۰۲ شاهد بهره برداری از پروژه های عمرانی و خدماتی هستیم. در این دوره به چند نکته توجه ویژه ای شده است بشکلی که شهردار تهران با نگاه ویژه به صدمه های اجتماعی همواره خودشان پیگیر این موضوعات هستند و خط قرمزی را ترسیم کرده اند که در همه این موارد عزت مردم رعایت شود. در همین اساس در حوزه ساماندهی مشاغل سیار امسال اقدامات بسیار خوبی صورت گرفت. سال جاری بالغ بر ۲۶ هزار واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفت که خوشبختانه در همه اقدامات ما شهرداران مناطق همکاری بسیار خوبی را داشتند.
وی افزود: در این بازدیدها برای نخستین بار تیم های محیط زیست هم همراه تیم های ساماندهی بودند و آموزش ها را به شهروندان عرضه می کردند در بازخوردهایی که از این مورد گرفتیم مشخص شد شهروندان هنگامی که نسبت به مبحث توجیه می شوند همکاری بسیار خوبی داشتند و در حوزه کاهش مزاحمت ها توفیقات بسیار خوبی را کسب کردیم.
وی ضمن اشاره به پیگیری شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در حوزه مشاغل سیار و بی کانون اظهار داشت: این مشاغل به علت آنکه در قانون تعریفی نداشتند به صورت غیررسمی فعالیت می کردند اما با رویکرد مناسب دولت و همکاری مجلس شورای اسلامی مقرر شد این مشاغل به رسمیت شناخته شوند. رسمی سازی این مشاغل مسیری بود که با کمک دولت و مجلس شورای اسلامی طی کردیم و امروز در درگاه ملی مجوزها این مجوز رونمایی شده و از سال آینده این افراد می توانند در این سامانه ثبت نام کنند و شهرداری هم ذیل قوانین باید در چارچوب بازارها فضای فعالیت این افراد را ایجاد نماید.
بیگی تصریح کرد: شهرداری تهران ۱۱ هزار غرفه را برای فروش بوجود آورده که حدود ۷۰۰۰ نفر از این غرفه ها توانستند استفاده نمایند این اقدام در سال ۱۴۰۲ انجام شده و خوشبختانه شهرداران مناطق هم همکاری بسیار خوبی را در همه اقدامات این شرکت داشته اند.
وی ضمن اشاره به بهره برداری از بازار گل و گیاه شادگان که در چارچوب صدوچهاردهمین پویش امید و افتخار انجام شد، اظهار داشت: هرکجا که بازار گل افتتاح شده دستاوردهای مثبتی داشته؛ شهروندان مطالبه افزایش بازارهای گل را دارند و در چارچوب توسعه این بازارها اشتغالزایی خوبی بوجود آمده و این بازارها هنگام رجوع مردم حال آنها را خوب می کند، موضوعی که مدیریت شهری به دنبال آن است.
وی در مورد راه اندازی پمپ بنزین های کوچک مقیاس هم اظهار نمود: در شهر تهران فروش هر نازل بنزین روزانه بین ۸۰۰۰ تا ۹۰۰۰ لیتر است در حالیکه این عدد در شهر های دیگر ۵۰۰۰ لیتر است؛ این اختلاف باعث انتظار شهروندان در صف های پمپ بنزین می شود بنابراین مدیریت شهری برای افزایش این پمپ بنزین ها تدبیر کرد تا به عددی که در شهر تهران نیاز است برسیم.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران به مبحث توسعه بازار پرندگان آزادگان اشاره نمود و اضافه کرد: در سال ۱۴۰۲، ۱۰۰ غرفه جدید برای بازار پرنده فروشان آزادگان افزوده شد و در یک نوآوری از پساب تصفیه شده این بازار برای فضای سبز همین بازار استفاده می شود.
منبع:

1402/12/28
13:02:11
5.0 / 5
292
تگهای خبر: آموزش , بنزین , خدمات , شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است