ارزش اسقاط تاکسی های فرسوده پایتخت

ارزش اسقاط تاکسی های فرسوده پایتخت به گزارش فست تریپ، مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش قیمت و انتخاب مراکز از راه سامانه ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو های فرسوده توسط تاکسیرانان اطلاع داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، امین رهبر با بیان شرایط جدید اسقاط تاکسی های فرسوده پایتخت، اظهار داشت: انتخاب مراکز اسقاط تاکسی های فرسوده از راه سامانه نوسازی ناوگان که توسط ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو های فرسوده به راه افتاده است، فراهم گردید.
وی ادامه داد: تاکسیرانان می توانند برای مشاهده مراکز اسقاط منتخب با رفتن به سایت nnhk.ir از ارزش اسقاط و کسورات اطلاع پیدا نمایند.
مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی تهران ضمن اعلام افزایش ارزش اسقاط، اظهار داشت: بعد از فراخوان از جانب ستاد نوسازی و اسقاط خودرو در ۱۲ مرکز اسقاط مورد تأیید با بیان قیمت واحد برای خودروی فرسوده و کسورات در سامانه مربوطه برای انتخاب توسط تاکسیرانان درج شده اند.
او در آخر اظهار داشت: برای جایگزینی تاکسی های فرسوده، خودروی «سمند سورن پلاس دوگانه سوز» در نظر گرفته شده است که تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی برای مالکان ون فرسوده و وام ۱۵۰ میلیونی با کارمزد ۸ درصد ۶۰ ماهه با سه ماه تنفس برای تاکسیرانان سایر خودرو ها فراهم آمده است.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، متقاضیان برای ثبت نام نوسازی ناوگان می توانند از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۱ بامداد به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران رجوع نمایند.
منبع:

1402/08/24
15:23:35
5.0 / 5
90
تگهای خبر: امداد , تاكسی , خودرو , سایت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است