ساماندهی دستفروشان بازار بلور میدان شوش

ساماندهی دستفروشان بازار بلور میدان شوش به گزارش فست تریپ، شهردار منطقه ۱۶ از ساماندهی دستفروشان بازار بلور میدان شوش اطلاع داد.


محمدامین سالاری پور در گفتگو با ایسنا، با اعلام خبر ساماندهی دستفروشان بازار بلورفروش های محور صابونیان اظهار داشت: ساماندهی محور صابونیان یک دغدغه ۲۰ ساله مدیریت شهری بود و با عنایت به رونق کسب و کارها در محور صابونیان، سد معبرهایی در این محور شکل گرفت که علاوه بر ایجاد مشکلاتی در تردد شهروندان باعث سرقت، مزاحمت های خیابانی و مشکلاتی برای خانواده ها هم شده بود.
وی با اشاره به اینکه با همکاری شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری تهران جانمایی و غرفه بندی برای دستفروشان محور صابونیان در دستور کار قرار گرفت و حدود ۱۵۰ غرفه در بوستان در ضلع شمال میثاق واقع در فاصله ۱۵۰ متری محور صابونیان به وجود آمد، اظهار نمود: تلاش بر اینست که با دریافت دستور از مقام قضایی این ساماندهی ماندگار باشد و غرفه ها در بوستان میثاق باقی بمانند.
سالاری پور با اشاره به اینکه به مرور غرفه های تحویل دستفروشان می شود، اضافه کرد: در اواخر هفته جاری این بازار در پارک میثاق با واگذاری غرفه ها به دستفروشان رسماً کار خویش را آغاز می کند.

منبع:

1402/07/10
14:59:50
5.0 / 5
275
تگهای خبر: تردد , شركت , شهرداری , شهروند
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است