افتتاح ۱۵۰۰ واحد مسکن ملی پرند در هفته دولت

افتتاح ۱۵۰۰ واحد مسکن ملی پرند در هفته دولت به گزارش فست تریپ، آن طور که مدیرعامل شرکت عمران شهر های جدید گفته است ۱۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن شهر پرند که مشخصا در دولت سیزدهم شروع شده دارای پیشرفت ۸۵ درصد است که در هفته دولت تکمیل و تحویل متقاضیان می شود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، بر مبنای آماری که آبان ماه سال قبل ارائه شد، در شهر جدید پرند حدود ۲۲۵ هزار متقاضی برای واحدهای نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۵ هزار نفر تایید نهایی شدند و برای ۲۷ هزار نفر واحد تعریف شده است. در واقع ظرفیت بوجود آمده در این شهر ۲۰۰۰ واحد بیشتر از تعداد متقاضیان است که در مراحل بعد به متقاضیان حائز شرایط تعلق می گیرد.
علیرضا جعفری ـ مدیرعامل شرکت عمران شهر های جدید اطلاع داده است: اولین بسته نهضت ملی مسکن به تعداد ۱۵۰۰ واحد که از خرداد ۱۴۰۱ عملیات اجرای آنها در پرند شروع شده بود و در مراحل پایانی قرار دارند در هفته دولت (هفته اول شهریورماه) تکمیل و تحویل می شود.
وی پیشرفت فیزیکی ۱۵۰۰ واحد نهضت ملی پرند را ۸۵ درصد عنوان و خاطرنشان کرد: در برنامه است تا بتوانیم سرعت راه اندازی و تکمیل واحدهای نهضت ملی مسکن را در شهر های جدید تسریع نماییم.
بیشتر بخوانید
ساخت ۸۰۰۰ مسکن مازاد در هشتگرد و پرند دولت سیزدهم تا کنون یک میلیون و ۲۳۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن را به مرحله ی اجرا رسانده که ۱۵۰ هزار واحد به شکل گروهی، ۵۵۰ هزار واحد توسط انبوه سازان، ۱۱۵۰ واحد توسط نیروهای مسلح، ۱۰۰ هزار واحد در بافت های فرسوده، ۱۰۰ هزار واحد خود مالکی، ۲۲۰ هزار واحد مسکن روستایی، اجرایی و عملیاتی شده است. طبق اعلام بانک مسکن تا کنون ۶۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی به حساب سازندگان واریز شده که از این رقم حدود ۲۶ هزار میلیارد تومان توسط متقاضیان و ۴۰ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان توسط بانک به پروژه ها تزریق شده است.1402/03/17
10:22:21
5.0 / 5
447
تگهای خبر: شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است